wtorek, 19 grudnia 2017

Pozabankowe pożyczki dla dla biznesu - wybierz najlepszą dla swojej firmy art. spons.

Szukasz pożyczki dla firm? Jesteś zadłużony w ZUS-ie lub US? A może posiadasz niekorzystną historię kredytową w BIK-u? Odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy nie mieszczą się w tradycyjnym systemie bankowym są pożyczki dla firm, oferowane przez pozabankowych pożyczkodawców. Dzięki ogromnej różnorodności finansowych produktów pozabankowych z powodzeniem wybierzesz ten, który najlepiej spełni potrzeby Twojej firmy.Rozpoczęcie własnego biznesu często oznacza spore wydatki. W zależności od specyfiki działalności oraz branży, niezbędne może się okazać wynajęcie biura, lokalu usługowego czy magazynu. Początkujący przedsiębiorca musi także zakupić niezbędny sprzęt oraz towar, zainwestować w stworzenie strony internetowej, promocję i reklamę.

Nie ulega wątpliwości, że nie wszyscy właściciele firm już na starcie mogą pozwolić sobie na wyłożenie z własnej kieszeni kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy złotych. Brak środków finansowych nie powinien jednak oznaczać rezygnacji z własnych planów, zamierzeń i… marzeń. O trudnościach z dofinansowaniem pisał niedawno portal Chwilowo.pl. Dobrym pomysłem na sfinansowanie firmowych wydatków będzie zaciągnięcie pożyczki pozabankowej. Kto szczególnie doceni jej zalety?

Dla kogo pożyczka pozabankowa?

Pozabankowe pożyczki dla firm zostały stworzone z myślą o osobach, które nie mieszczą się w tradycyjnym systemie bankowym. Chodzi tu przede wszystkim o mniej wiarygodnych przedsiębiorców - posiadających negatywną historię kredytową w BIK-u, wpisanych na listę dłużników czy prowadzących działalność stosunkowo krótko. Co ciekawe jednak, sukces instytucji, udzielających firmowych pożyczek przerósł chyba je same.
Z usług pozabankowych pożyczkodawców korzysta obecnie również bardzo wielu właścicieli firm, którzy regularnie płacą swoje zobowiązania kredytowe i posiadają stabilną sytuację finansową. Głównym powodem, przemawiającym za wyborem pozabankowego finansowania jest dla nich ograniczona do minimum ilość formalności, szybki czas weryfikacji wniosku oraz ekspresowa wypłata środków.

Krótkoterminowo lub na raty

W zależności od swoich potrzeb oraz możliwości finansowych, możesz wybrać pożyczkę ratalną lub krótkoterminową. Jedną z najbardziej znanych i wiarygodnych firm pożyczkowych, udzielających ratalnych pożyczek dla firm jest Aasa, oferująca pożyczkę dla biznesu. Korzystając z usług Aasy, pożyczysz od 1000 do 10 000 zł, rozkładając spłatę na okres od 1 do 24 miesięcy. Już od 1 dnia prowadzenia działalności. Ogromną zaletą pożyczki w Aasa jest również bardzo szybka decyzja oraz możliwość pożyczenia pieniędzy na dowód osobisty. Pożyczkodawca nie będzie wymagał od Ciebie dostarczania żadnych dodatkowych dokumentów, a decyzję podejmie jedynie na podstawie danych zawartych we wniosku.

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę krótkoterminową, skorzystaj z usług serwisu Visset, specjalizującego się w udzielaniu szybkich pożyczek dla firm. Nowi klienci serwisu pożyczą za darmo aż 1500 zł. Na spłatę będą mieli maksymalnie 30 dni. Aby pożyczyć pieniądze wystarczy jedynie:
  • posiadać polskie obywatelstwo,
  • mieć od 20 do 75 lat,
  • dysponować własnym kontem bankowym w dowolnym banku działającym na terenie Polski,
  • posiadać własny telefon komórkowy,
  • nie figurować w rejestrach BIG InfoMonitor, BIK, KRD, ERIF jako dłużnik nieterminowo regulujący swoje należności.
Korzystając z usług serwisu Visset, pożyczysz pieniądze w 100 procentach przez internet. Decyzję otrzymasz w ciągu kilku minut, a dodatkowe środki mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet w ciągu kwadransa. Ekspresowy zastrzyk gotówki pomoże Ci zrealizować atrakcyjną inwestycję, kupić towar lub sprzęt biurowy w bardzo korzystnej cenie. Nie od dziś wiadomo przecież, że najlepsze okazje znikają z rynku zdecydowanie szybciej niż się na nim pojawiły. A aby z nich skorzystać trzeba działać naprawdę szybko.
Pamiętaj jednak, że całą pożyczoną kwotę będziesz musiał zwrócić stosunkowo szybko. Zanim podpiszesz umowę, upewnij się, że spłata chwilówki nie będzie nadmiernym obciążeniem dla Twojego budżetu. Konsekwencje opóźnień mogą być bowiem nie tylko długofalowe, ale również kosztowne i stresujące.

Od kilku tysięcy do kilku milionów złotych

Kwoty dostępnych na rynku pożyczek dla firm są bardzo zróżnicowane i wahają się od kilkuset złotych (Visset), aż do kilku milionów złotych. Najwyższą na rynku kwotę pożyczki dla firm proponuje obecnie Monument Fund. Firma oferuje pożyczki z zabezpieczeniem nieruchomości, dlatego, aby móc pożyczyć pieniądze musisz posiadać nieruchomość komercyjną, przemysłową, mieszkalną lub działkę inwestycyjną. Korzystając z usług Monument Fund pożyczysz nawet 5 000 000 zł, rozkładając spłatę na 3, 6, 12 lub 18 miesięcy (z możliwością przedłużenia).

Także na oświadczenie

Choć w przypadku najwyższych kwot konieczne będzie dostarczenie pożyczkodawcy dodatkowych dokumentów, wiele pożyczek możesz zaciągnąć jedynie na podstawie oświadczenia o wysokości dochodów. Jedną z nich jest wspomniana wyżej pożyczka dla biznesu, oferowana przez firmę Aasa. Pożyczenie pieniędzy bez dodatkowych formalności umożliwia również Visset i Iwoca.

Chcesz pożyczyć? Upewnij się, że spłacisz w terminie

Zanim podpiszesz umowę pożyczkową, dokładnie przeanalizuj jej zapisy. Sprawdź, czy pożyczkodawca umożliwia odstąpienie od umowy oraz wcześniejszą spłatę zobowiązania. Upewnij się również, że stać się na pożyczenie określonej kwoty, a spłata rat zgodnie z harmonogramem nie będzie nadmiernym obciążeniem dla firmowego budżetu. Zobacz artykuł Rzeczpospolitej o odpowiedzialnym pożyczaniu.

Konsekwencje opóźnień mogą być bowiem wyjątkowo dotkliwe.

Jeśli spóźnisz się ze spłatą całości lub części raty, pożyczkodawca obciąży Cię kosztem odsetek za opóźnienie. Będzie mógł również rozpocząć procedurę windykacyjną, zmierzającą do wyegzekwowania zwrotu należności. W przypadku przedłużającego się opóźnienia będzie miał prawo wypowiedzieć umowę oraz skierować sprawę na drogę postępowania sądowego i egzekucyjnego.

Jeśli pożyczkodawca współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej, przekaże instytucji informacje o zadłużeniu. Będzie mógł także - po spełnieniu określonych przesłanek - umieścić Twoje dane w rejestrach dłużników. A to przełoży się na zmniejszenie wiarygodności nie tylko w oczach instytucji finansowych, ale również obecnych i przyszłych kontrahentów. 


artykuł sponsorowany

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/