piątek, 29 grudnia 2017

Nowy program "na żywo" Portalu OtoZawiercie.pl

W studiu "Cicha Strona Miasta TV", czyli projektu, o którym pisałem jakiś czas temu, zrealizowaliśmy niedawno pierwszy odcinek nowego programu publicystycznego. 
Tytuł programu to "Zawiercie rozmawia" i jak sama nazwa wskazuje, będzie polegał na rozmowach z różnymi gośćmi związanymi z Zawierciem. Premierowy odcinek był transmitowany "na żywo" w środę 27 grudnia na portalu Facebook. 

Pierwszym rozmówcą była Anita Maszczyk - solista operowa, współpracująca z wieloma polskimi filharmoniami i operami. Działa przy Zawierciańskiej Młodzieżowej Orkiestrze Kameralnej oraz z Jurajską Orkiestrą Kameralną. Prowadzi również własną agencję artystyczną Figaro. Odpowiedziała na kilka pytań oraz zaprosiła na koncert noworoczny, który odbędzie się już 1 stycznia w Zawierciu.


Zachęcam do obejrzenia pierwszego odcinka programu "Zawiercie rozmawia", który dostępny jest tutaj. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już wkrótce wyemitowane zostaną kolejne odcinki z kolejnymi gośćmi. Jeśli macie Państwo uwagi lub opinie co do programu, albo też macie sugestie, kogo chcielibyście zobaczyć w kolejnych odcinkach, zachęcam do komentowania. Zapowiedzi odnośnie nowych odcinków znajdziecie na portalu, na fanpage OtoZawiercie i na fanpage Cicha Strona Miasta
1 komentarz:

  1. Jestem przekonany że kiedyś będziemy Ciebie słuchać i oglądać w telewizji . Dalej doskonal swoją pasje i liczę na Twoje kolejne pomysły w przyszłości.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/