wtorek, 19 grudnia 2017

Mikołaje z CMC znów będą rozdawać pluszaki

Międzyzakładowy Samorządny Niezależny Związek Zawodowy Pracowników z CMC Poland i Spółek po raz dwunasty organizuje świąteczną akcję rozdawania maskotek na ulicach Zawiercia.

To znana i ciesząca się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców akcja, od lat realizowana w Zawierciu. Również i w tym roku każde dziecko dostanie od Mikołaja maskotkę od CMC Poland oraz garść cukierków.


Tegoroczna akcja odbędzie się 23 grudnia w godzinach od 10:00 do 11:00. Na ulice wyjdzie 10 mikołajów, których będzie można spotkać w pięciu lokalizacjach: na parkingu pod supermarketem Lidl, na targowisku na Żabkach, na parkingu przy centrum handlowym Intermarche, na parkingu pod "Naszym domem" oraz w okolicach sklepu Centrum przy ul. Sikorskiego.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/