sobota, 9 grudnia 2017

Lodowisko OSiR w Zawierciu zostało otwarte

Otwarto już lodowisko miejskie położone przy ul. Wierzbowej w Zawierciu. To początek sezonu. W ten weekend mieszkańcy mogą jeździć za darmo.Od dzisiaj, 9 grudnia, obiekt został udostępniony dla mieszkańców. O otwarciu mówiło się już w ostatnim tygodniu, ale wszystko było uzależnione od warunków atmosferycznych. Ostatecznie, na terenie obiektu przy ul. Wierzbowej położono trzy warstwy lodu i lodowisko zostało otwarte.

W ten weekend, 9-10 grudnia, lodowisko jest udostępnione bezpłatnie. Po tym weekendzie będą obowiązywały standardowe ceny wstępu, czyli bilet normalny za 4 zł i ulgowy za 2 zł. Dzieci do lat 7 mają wejście bezpłatne. Karnet miesięczny jest do nabycia w cenie 60 zł normalny i 30 zł ulgowy. Na miejscu niezmiennie znajduje się wypożyczalnia łyżew. Wypożyczenie jednej pary to kwota 4 złotych za godzinę.

Lodowisko czynne jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 20:00. Między 15:00 a 16:00 jest przerwa techniczna. W soboty i niedziele od godziny 10:00 do 10:50 lodowisko zarezerwowane dla dzieci do lat 10 nie umiejących samodzielnie jeździć na łyżwach.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/