czwartek, 7 grudnia 2017

Koncert w "Malczewskiej"

Ciekawe wydarzenie w II Liceum Ogólnokształcącym im. Heleny Malczewskiej. Dziś, 7 grudnia zorganizowano tam koncert.Wydarzenie zorganizowano przy okazji akcji zainicjowanej przez międzynarodową organizację Amnesty International. Chodzi o "Maraton Pisania Listów", czyli przedsięwzięcie zwracające uwagę na łamanie praw człowieka i na problem osób prześladowanych. Uczniowie i goście pisali listy na szkolnym korytarzu, a w tym czasie na sali gimnastycznej trwał koncert. Wydarzenie rozpoczął występ zespołu The Rivers. Następnie zaprezentował się szkolny zespół, którego członkami są: Arkady Ptak, Jakub Wysocki, Wiktor Wacławik, Jakub Żurawski, Paweł Gumuła, Sebastian Smoleń oraz Michał Witkowski. Jako solistki wystąpiły: Julia Suliga, Joanna Mikoda, Patrycja Orman i Monika Rasztabiga. 

Zobaczcie zdjęcia.

1 komentarz:

  1. Dajcie więcej zdjęć publiki bo poza dyr. i samymi grającymi chyba nikt nie przyszedł :p I Spróbujcie zrobić coś po swojemu zamiast ściągać pomysły z Żeroma

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/