wtorek, 19 grudnia 2017

Cicha Strona Miasta czyli nowy projekt w Zawierciu

Ruszyła nowa inicjatywa w Zawierciu. To projekt "Cicha Strona Miasta TV", który zakłada nadawanie telewizji mieszkańców.
To nietypowy projekt w Zawierciu - coś, czego jeszcze do tej pory nie było. "Cicha Strona Miasta TV" to przedsięwzięcie, które cały czas się rozwija. Istnieje od kilku miesięcy, ale wciąż przybiera na sile. CSM TV nadała już do tej pory kilka transmisji "na żywo" w serwisach YouTube i Facebook. Mogliśmy obejrzeć już m.in występy DJów grających muzykę elektroniczną i techno, jak np. Dylu, Mario, Qla, Oska oraz Tomek B. Był też program świąteczny, podczas którego zawierciańscy artyści - Barbara Rymarowicz, Szymon Surowiec i Michał Rus zaprezentowali kolędy.


- Nasz projekt jest odpowiedzią na narzekania ludzi że "w tym mieście nic się nie dzieje". To telewizja nadawana "na żywo", otwarta dla wszystkich artystów wyrywających z szarości dnia codziennego piękne kolory życia. Założeniem CSM TV jest zrobienie czegoś, co dla wszystkich wydaje się niemożliwe. Telewizja ma skupiać wszystkich artystów każdego klimatu i dziedziny w jednym miejscu. Coraz więcej ciekawych ludzi odzywa się i proponuje coś ciekawego i o to w tym chodzi. To ma żyć własnym życiem. Chcemy rozruszać to miasto - mówi w wywiadzie dla OtoZawiercie.pl Patryk Jahu, inicjator przedsięwzięcia.


Póki co, w telewizji znajdziemy głównie programy muzyczne. Twórcy telewizji są otwarci na wszystkich, którzy mają ochotę współpracować. Są różne plany na dalszy rozwój projektu. Każdy chętny może dołączyć do ekipy i współtworzyć telewizję.

2 komentarze:

  1. W którym miejscu w Z-ciu działa coś takiego?

    OdpowiedzUsuń
  2. No to teraz nastąpi wysyp tzw. SYGNALISTÓW :)))))

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/