środa, 22 listopada 2017

Olka Szczęśniak i Paweł Chałupka w Chicago

Ciąg dalszy stand-upowych występów w Chciago. Tym razem w Zawierciu zaprezentowali się Olka Szczęśniak i Paweł Chałupka.Wczoraj, 21 listopada zorganizowano kolejne rozrywkowe wydarzenie, podczas którego na scenie wystąpili dwaj znani artyści. Olka Szczęśniak to stand-uperka z krakowskiej grupy Comedy Lab. W trakcie występu nawiązała do różnych sytuacji w relacjach damsko-męskich. Słynie ona z ostrego poczucia humoru połączonego z kobiecym wdziękiem. Paweł Chałupka zaprezentował opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat, a przez opis codziennych zachowań pokazał prawdę o ludzkich dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. 


Był to kolejny stand-upowy występ w zawierciańskiej restauracji. Póki co nie ma informacji o kolejnych planowanych wydarzeniach, ale gdy takie się pojawią, na pewno znajdziecie je również na łamach portalu.  


Zobaczcie zdjęcia.

 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/