piątek, 3 listopada 2017

Największe przeboje disco polo w MOKu

Dziś, w piątek 3 listopada, w Miejskim Ośrodku Kultury zorganizowano nietypowy koncert disco polo. Był to Przegląd Kulturalny Świetlic Środowiskowych.Była to już piętnasta edycja tego wydarzenia. Co roku koncert organiowany jest pod innym hasłem i w innej tematyce. Tegoroczny pregląd zorganizowano z hasłem przewodnim "Disco polo nie zna wieku". W trakcie imprezy grupy z poszczególnych świetlic środowiskowych prezentowały swoje krótkie programy artystyczne. Każda świetlica przygotowała własne wykonania znanych piosenek lub choreografie. Nie zabrakło największych hitów muzyki disco polo. Podczas przeglądu wystąpili podopieczni świetlic z okolicznych gmin i miejscowości. 

Organizatorem przedsięwzięcia była niezmiennie Fundacja "Podziel się z innymi" im. H. Rudzkiej oraz Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl. Realizacja ta była możliwa dzięki wsparciu Fundacji oraz środkom z budżetu Gminy Zawiercie w ramach projektu Małe Granty - „Wspieranie Seniorów i osób niepełnosprawnych


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/