sobota, 18 listopada 2017

Kolejny tie-break w meczu Aluronu Virtu Warty Zawiercie

Trudne chwile dla beniaminka Plus Ligi z Zawiercia. Aluron Virtu Warta Zawiercie przegrywa z Onico Warszawa w tie-breaku.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla zawiercian. Pierwszego seta gospodarze szybko wygrali 25:23. Emocje na hali widowiskowej przy ul. Blanowskiej nieco ostudził przegrany drugi set, który zakończył się przewagą aż siedmiu punktów "stołecznych" - 18:25. Niewiele do zwycięstwa zabrakło w trzecim secie. O wyniku zadecydowała końcówka seta. Trzecia część gry zakończyła się wynikiem 23:25 dla warszawiaków. Bardzo dużo wrażeń dostarczył czwarty set. Zawiercianie zyskali w nim dużą przewagę nad rywalami, którą utrzymali do końca. Wygrali 25:16. Aluron Virtu zdążył przyzwyczaić nas już do tie-breaków i nie inaczej stało się w trakcie tego meczu. Ostatnia część meczu była niezwykle emocjonująca. Nie zabrakło kontrowersji i sporów między zawodnikami i sędziami.