sobota, 4 listopada 2017

Kardiobus przyjedzie do Zawiercia

Fundacja Neuca dla Zdrowia rozpoczęła serię bezpłatnych badań profilaktycznych poświęconych diagnozie chorób serca. Kardiobus wyjedzie na ulice 100 miejscowości w całym kraju, docierając także do Zawiercia, gdzie pojawi się 17 listopada.W ramach darmowego badania będzie można: wykonać EKG, które pozwala ocenić częstotliwość oraz miarowość pracy serca, a także rozmiar i położenie komór serca, wykonać pomiar ciśnienia, który umożliwia rozpoznanie nadciśnienia tętniczego krwi oraz kontrolę jego leczenia oraz sprawdzić wskaźnik BMI, który określa stopień ewentualnego nadmiaru tkanki tłuszczowej. 

Kardiobus będzie stacjonował w Zawierciu 17 listopada przy ulicy Sikorskiego 26 obok Bistro Mojego Brata, między godzinami 10.00 a 16.00. Aby uzyskane wyniki były jak najbardziej miarodajne, zaleca się, aby na godzinę przez badaniem nie pić kawy i nie palić papierosów, ponieważ przyspieszają one pracę serca. 0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/