środa, 22 listopada 2017

Debata o mediach lokalnych w Zawierciu

Wczoraj, 21 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury zorganizowano debatę poświęconą tematyce lokalnych mediów. Ja, Jakub Kosoń, jako redaktor Portalu OtoZawiercie.pl wziąłem w niej udział.W spotkaniu udział wzięło ośmiu dziennikarzy: Marcin Buczek z RMF FM, Gabriela Kaczyńska z Radia Katowice, Aleksandra Mieczyńska z Radia Fiat, Mateusz Pniewski z telewizji Kanał99, Jakub Kosoń z OtoZawiercie.pl oraz Paweł Kmiecik w roli moderatora jako redaktor zawiercianskie.pl. Wydarzenie rozpoczął krótki występ artystyczny. Podczas debaty mówiliśmy o takich zagadnieniach jak m.in obiektywność, rzetelność i niezależność mediów. Próbowaliśmy odpowiedzieć na pytanie - jakie są i jakie powinny być media lokalne. W drugiej części wydarzenia był czas na pytania ze strony gości, których również nie zabrakło. Debata została zorganizowana przez Portal zawierciańskie.pl z okazji pierwszej rocznicy jego powstania.


Zdjęcia: Paulina Klimek.1 komentarz:

  1. Dziękuję za wspaniałą debatę na niezwykle wysokim poziomie merytorycznym! Jakub Kosoń to nie tylko wspaniały człowiek, ale i całkiem profesjonalny dziennikarz - dziękuję, że byłeś!

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/