poniedziałek, 2 października 2017

W Zawierciu wystąpi Letni Chamski Podryw

Przed nami koncert znanej grupy popowo-hip-hopowej w Zawierciu. W klubie Fabryka Muzy wystąpi zespół Letni Chamski Podryw.
To będzie kolejny, bardzo popularny wykonawca, który zagra w zawierciańskim klubie. Ostatnio wystąpił tam m.in zespół Weekend. Teraz przyszła kolej na duet znany z takich hitów jak "Pomidorowa", "Wiggry" czy też "Honda szybsza niż wygląda". Formacja założona została w 2009 roku przez Macieja "Cantona" Piotrowskiego i Dawida "Antona" Antonkiewicza.Letni Chamski Podryw wystąpi w klubie Fabryka Muzy w Zawierciu przy ul. Żabiej 19 w sobotę 7 października. Bilety są w cenie 20 zł. Wstęp powyżej 18 lat. Partnerem imprez w klubie jest Portal OtoZawiercie.pl.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/