środa, 18 października 2017

Łukasz Konarski odwołany ze stanowiska wiceprezydenta Zawiercia

Zmiany we władzach miasta. Dziś Zawiercie obiegła informacja o odwołaniu dotychczasowego Zastępcy Prezydenta ds. Społecznych.O odwołaniu poinformował Marcin Wojciechowski, rzecznik Urzędu Miejskiego w Zawierciu. 

"W dniu dzisiejszym został odwołany Zastępca Prezydenta Miasta Pan Łukasz Konarski. Powodem odwołania była różnica zdań uniemożliwiająca dalszą współpracę" - przekazał rzecznik.


Zgodnie z regulaminem organizacyjnym Urzędu Miejskiego w Zawierciu, Zastępcy Prezydenta ds. Społecznych podlegają sprawy prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Upowszechniania Kultury, Rekreacji i Turystyki oraz przez Urząd Stanu Cywilnego. 

Łukasz Konarski ukończył Uniwersytet Śląski - studia Politologiczne o specjalności Samorządowej. Był wolontariuszem PAH, a jako członek Stowarzyszenia Młodzi Demokraci organizował dla dzieci i młodzieży międzyszkolne debaty oksfordzkie, gry symulacyjne i wakacyjne szkółki językowe. W kadencji 2006-2010 był radnym Rady Miejskiej w Zawierciu. Pracował jako Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Będzinie.  Na stanowisko wiceprezydenta Zawiercia powołał go Witold Grim po wygranych wyborach w 2014 roku.

Nie wiadomo jeszcze, kto zostanie nowym wiceprezydentem Zawiercia. Rzecznik zawierciańskiego magistratu powiedział w rozmowie z OtoZawiercie.pl, że jest zbyt wcześnie, by o tym mówić.

16 komentarzy:

 1. brawo p. BOROWIK TY ROZDAJESZ KARTY TY RZĄDZISZ,jutro nadzwyczajna sesja w sprawie śmieci ..podwyżka czy nie podwyżka .jeśli tak to jak to się ma do listu radnych PO i SLD skierowanego do prezydenta Grima z dnia 12.10 2017 z SERIĄ zarzutów !!! coś się zmieniło ze mimo listu Ci sami radni teraz przegłosują PODWYŻKĘ ?? panie Konarski poczciwy pan jest chopak ale nie do tego towarzystwa ...miejsce dla BZOWSKIEGO watażki zwolnione

  OdpowiedzUsuń
 2. kto zostanie za P.Konarskiego kacyk z BZOWA

  OdpowiedzUsuń
 3. PANIE PREZYDENCIE GRIM ,zło jest gdzie indziej tylko pan jest ......

  OdpowiedzUsuń
 4. Łukasz masz czyste konto do wyborów ale i tak wygra inna opcja juz działają ..wolne miasto Zawiercie ..

  OdpowiedzUsuń
 5. co to za list ? kto go opublikuje ? chetnie poczytamy .

  OdpowiedzUsuń
 6. Panie prezydencie Grim decyzja spóźniona o 2 lata. ale lepiej późno niż nigdy. Dziwi mnie że platformersi nie bronią kolegi swojego.

  OdpowiedzUsuń
 7. No taki młody pan "redaktor" i juz taki brak szacunku do starszych- " Konarski ukończył uniwersytet...". Brak słów.to kolega czy co? Od razu widać poglądy Polityczne. Ale czy w takim wieku nie powinno się zająć nauka? To tylko pokazuje niski poziom kultury osobistej redaktorka .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, to z pośpiechu, aby w porę oddać artykuł. Mam nadzieję, że to nie obraziło Pana Konarskiego, ale już poprawione.

   Dziękuję za troskę, ale o moją naukę proszę się nie obawiać, oceny są w porządku :) Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 8. szkoda bo to jedyny uczciwy samorządowiec u władzy, w kolejnych wyborach stawiamy na młodość i uczciwość, 70 letni dziadek niech wnuki bawi

  OdpowiedzUsuń
 9. żenada stary układ trzyma się mocno i rządzi a witek i tak wszystko przyklepie jak wierny i usłużny protegowany.

  OdpowiedzUsuń
 10. Panie prezydencie Grim nie ta zmiana panu potrzebna i nie tego wice-prezydenta

  OdpowiedzUsuń
 11. Wito zagra jak mu klaszczą a wcisną na zastępce kogoś z drużyny pierścienia by dalej kontynuować układy z ku kus klanem...
  I tak się będzie kręcić dalej...
  Ludzie obudzcie się tam potrzeba świeżośći Harego Potera po sprzedadzą na wszystkich po 1,5 zł...
  ZAGŁĘBIE HOOLIGANS

  OdpowiedzUsuń
 12. DWA DNI TEMU RADNI GŁOSOWALI PRZECIWKO PODWYZSCE OPŁAT ZA SMIECI W LISCIE DO PREZYDENTA RADNI PO i SLD PRZEDSTAWILI DLACZEGO BYLI I SĄ PRZECIW ..dwa dni mineło i na specjalnej sesji podwyzke zatwierdzono !!!!! desydenci zarzutów do prezydenta ,,zachorowali,, i omineli sesje po co było pisać ten list -dla szntażu ? BRAWO NASI RADNI !!!!! TAK TRZYMAĆ

  OdpowiedzUsuń
 13. Lukasz widze cie w przyszlym roku na liscie wyborczej na prezydenta naszego miasta !!!! Masz poparcie m9je i znakomych. Trzymaj sie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Jak gdzieś już wyczytałem: tu zakręca się dziura!brawo, znów media będą mówić o Zawierciu.

  OdpowiedzUsuń
 15. Oj wiele tu jazdy po prezydencie czytam. Piszecie o układach i nawet Pani radna się wypowiada. Tylko czy szary mieszkaniec wie co robił A czego nie robił Pan Konarski? Nie.. jak wypełniał swoje obowiązki? I kto by sobie pozwolił na to żeby osoba zastepujaca, której powinno się udać od dłuższego czasu kopala pod nim dołki?

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/