wtorek, 3 października 2017

Szukają zdjęć Zawiercia z lat 80. i 90.

Centrum Rozwoju Lokalnego poszukuje zdjęć do najnowszego kalendarza ze zdjęciami. Chce w nim ukazać życie ludzi w latach 80. i 90. XX wieku.

 

Publikacja nosić będzie niezmiennie tytuł "Dawne Zawiercie". Aby jednak stworzyć ten kalendarz, CRL prosi o pomoc mieszkańców.


"Dawne Zawiercie to kalendarz, który co roku odkrywa zapomnianą historię miasta. Zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców Zawiercia i okolic o dostarczenie fotografii z tego okresu. Dla osób, których zdjęcia znajdą się w kalendarzu, przygotowaliśmy niespodzianki. Niewykorzystane materiały zostaną zaprezentowane na plenerowej wystawie, którą zobaczy całe Zawiercie" - piszą w ogłoszeniu organizatorzy.

Akcja potrwa do 15 października. Fotografie można dostarczać w formie papierowej, elektronicznej i na kliszy do siedziby stowarzyszenia przy ul. Zaparkowej 23 lub do studia fotograficznego "Fototak" przy ul. Powstańców Śląskich 2. Na hasło "Centrum Rozwoju Lokalnego (CRL)" skanowanie zdjęć będzie gratis.

2 komentarze:

  1. Czym się zajmuje to "Centrum Rozwoju Lokalnego" (oprócz wydawania kalendarzy) i przez kogo jest finansowane ?
    Podobno to taka przechowalnia dla krewnych i znajomych notabli z Zawiercia, prawda to ?

    OdpowiedzUsuń
  2. pomyliło ci się z Centrum Inicjatyw Lokalnych :)

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/