czwartek, 26 października 2017

Straszne czytanie w zawierciańskiej księgarni

Dzisiaj, 26 października, w Księgarni Edukacyjnej przy ul. Sądowej w Zawierciu zorganizowano akcję wspólnego czytania dzieciom. 
Tematem przewodnim był halloween. Najmłodsi przebrali się za swoje ulubione straszne postacie. Oprócz klimatów halloweenowych, nie zabrakło odniesień i nawiązań do polskiej i słowiańskiej tradycji obchodzenia święta zmarłych - była mowa m.in o "Dziadach". Podczas wydarzenia członkinie zawierciańskiej Fundacji Kultjura czytały dzieciom fragmenty opowiadań. Po tym przyszedł czas na gry i zabawy. Było także losowanie. Pod koniec dzieci otrzymały poczęstunek. 

Organizatorem wydarzenia była Księgarnia Edukacyjna i Fundacja Kultjura. Patronat medialny objął Portal OtoZawiercie.pl.

Zobaczcie zdjęcia z dzisiaj.  

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/