niedziela, 22 października 2017

Stand-up Polska znów w Chicago

Na mieszkańców Zawiercia czeka kolejny już stand-up w restauracji Chicago tworzony wraz z grupą Stand-up Polska.Podczas najbliższego występów na scenie zaprezentuje się dwóch komików. Wystąpi Błażej Krajewski pochodzący z Bydgoszczy. W stand-upie działa już od 2013 roku. Znany jest m.in z umiejętności imitowania głosów wielu znanych postaci. Drugi z występujących to Darek Gadowski. Jak można o nim przeczytać: "Miał okazje mieszkać w USA, ale wrócił. Serce wybrało Koszalin zamiast Nowego Jorku. Od tamtej pory nie słucha serca. Jeździ po Polsce i przeróżnych krainach i głosi słowo, które poprawia humor. Jest lekiem na depresje bez recepty. Traktuje życie z przymrużeniem oka, bo wierzy, że to nie dzieje się naprawdę".


Występ tych dwóch stand-uperów odbędzie się w środę 25 października o godzinie 19:00. Rezerwacji można dokonywać pod numerem 792 123 121, a cena biletu to 25 zł. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/