sobota, 7 października 2017

Spektakl "Żabia Sprawa" w zawierciańskim MOKu

Dziś, 7 października na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury "Centrum" wystawiono spektakl teatralny dla dzieci pt. "Żabia Sprawa".


Organizatorem przedsięwzięcia była Fundacja Pozytywnych Zmian, a lokalnym partnerem była zawierciańska Fundacja z Pomysłem. Bajka jest częścią projektu "Szanuję, bezpieczeństwo buduję". W ramach projektu spektakl dla dzieci zostanie wystawiony w trzech miastach województwa śląskiego - w Zawierciu, Bielsku Białej i w Żywcu. 

Przedstawienie miało na celu uświadomić i uwrażliwić dzieci na takie wartości jak szacunek, tolerancja i na zwracanie uwagi na potrzeby innych. Spektakl był skierowany do dzieci w wieku 7-10 lat. Oprócz tego w wydarzeniu udział wzięły dzieciaki ze świetlic środowiskowych z miasta i okolicznych miejscowości.

Zobaczcie zdjęcia.


 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/