poniedziałek, 2 października 2017

Program "Uwaga" spod Szpitala Powiatowego w Zawierciu

Dziś, około godziny 20 spod Szpitala Powiatowego w Zawierciu wyemitowano program telewizyjny "Uwaga" a następnie jego kolejną część czyli "Uwaga po uwadze". 
Temat poruszany podczas programu dotyczył śmierci jednej z pacjentek szpitala, 47-letniej kobiety. Rodzina zmarłej zarzuciła personelowi niedopełnienie obowiązków. Wypowiadała się głównie córka zmarłej, Karolina Adamczyk. Ze strony pracowników szpitala udział wzięli dyrektor Anna Pilarczyk-Sprycha, lekarz dr Józef Kocoń oraz mecenas Mariusz Siwoń. Pod koniec poproszono o zabranie głosu inne osoby, które chciały wypowiedzieć się na temat działalności szpitala. Nie zabrakło emocji, kontrowersji i kłótni między uczestnikami programu. Program poprowadził znany dziennikarz, Ryszard Cebula.


Zobaczcie zdjęcia.

3 komentarze:

 1. ja to kiedyś ktoś kiedyś powiedział( choć o żartobliwe i nie generalizuje)- "lekarze dzielą się na tych z powołania i tych z Zawiercia"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest prawda. Proponuję, aby redaktorzy zwrócili uwagę nie tylko na SOR, ale także na oddział wewnętrzny szpitala. To jest po prostu umieralnia.

   Usuń
 2. Brak słów.Potrzebny jeszcze remont w głowach pracowników szpitala ! a co do remontu to te czerwone "akcenty" to wygląda jakby z rzeżni oknami rzeki krwi płynęły !!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/