niedziela, 1 października 2017

Niezwykle wyrównany mecz na rozpoczęcie Plus Ligi

Za nami pierwszy, inauguracyjny mecz Plus Ligi na hali widowiskowo-sportowej przy ul. Blanowskiej w Zawierciu. Aluron Virtu Warta Zawiercie przegrał z Mistrzem Polski 1:3. 
ZAKSA Kędzierzyn Koźle okazał się za mocny dla drużyny z Zawiercia. Jednak ci, którzy postawili na szybkie 3:0 dla ZAKSY, przeliczyli się. Aluron Virtu okazał się w naprawdę dobrej dyspozycji. Pierwszy set był bardzo wyrównany, a zawiercianie przegrali różnicą tylko dwóch punktów, bo 25:23. Drugi set przysporzył jeszcze więcej emocji. Warta wygrała różnicą aż ośmiu punktów - 25:18. W kolejnym secie minimalnie lepsi okazali się jednak podopieczni Andrea Gardiniego, czyli zespół ZAKSY. Wygrali 26:24. Ostatni set już nieco większą przewagą ponownie wygrał zespół z Kędzierzyna, bo wynikiem 25:15.


Dzisiejszy mecz to dopiero początek wielkich sportowych emocji. Kolejny mecz na zawierciańskiej hali już w następną niedzielę.


Zobaczcie zdjęcia.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/