wtorek, 31 października 2017

Komunikat Prezydenta Miasta

Prezydent Miasta Zawiercie Witold Grim przekazał do wszystkich mediów komunikat. Treść poniżej.


"Informujemy, iż miasto rozpoczęło działania w zakresie rozbudowy istniejącego systemu monitoringu miejskiego. Powyższe ma związek z prośbami naszych mieszkańców kierowanymi do Prezydenta Miasta Witolda Grima. Monitoring obejmie takie ulice jak: Słowackiego, Obrońców Poczty Gdańskiej, Apteczną i Miodową. Prace będą wykonywane sukcesywnie. Działania te niewątpliwie poprawią bezpieczeństwo naszych mieszkańców oraz będą zapobiegać aktom wandalizmu."


Zapytałem o więcej szczegółów w tej sprawie, jednak w rozmowie z OtoZawiercie.pl rzecznik Urzędu Miejskiego Marcin Wojciechowski przekazał, że więcej informacji na ten temat udzieli wkrótce. 

1 komentarz:

  1. Po co monitoring skoro ciemno, że i tak nic nie zobaczą na tych taśmach. Lepiej naprzód zamontować porządne oświetlenie bo nie widać nic jak się jedzie przez miasto!

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/