poniedziałek, 2 października 2017

Do miasta powracają protesty - będzie "Czarny Wtorek"

Powraca inicjatywa protestów kobiet w Zawierciu. Tak jak w zeszłym roku, tak i w październiku 2017 w mieście odbędą się manifestacje.
Pierwszy protest to "Czarny Wtorek", który odbędzie się już 3 października o godzinie 17:00. Tradycyjnie, miejscem zbiórki będzie fontanna na placu św. Jana Pawła II. "Czarny Wtorek" to kolejna akcja ogólnopolskich protestów.

"Walka nadal trwa – organizacje antykobiece szykują kolejne projekty odebrania nam wolności i godności i zbierają pod nimi podpisy (w tym za całkowitym zakazem aborcji). Dlatego 3 października wychodzimy na Wielką Zbiórkę – zbieramy się i zbieramy podpisy pod projektem Ratujmy Kobiety 2017. Na przekór wszystkiemu. Właśnie teraz, w tych czarnych czasach." - tak zapowiadają protesty organizatorzy.4 komentarze:

 1. ...ciągle tym cipą o coś chodzi,są tak leniwe, że nie chcą wychowywać dzieci! Należy wpuścić do kraju z 10 000 allachów i szybko nam pogłowie dzieci w kraju wzrośnie, tylko co z tą religią? Będą wreszcie wyzwolone i nic nie będą robić tylko co rusz na skrobanki biegać !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak mało to mogą dorabiać na Łysej Górze wolne miejsca już na końcu Poręby

   Usuń
  2. Cipą to Ty jesteś I to leniwą. Fajnie Ci? Religijny ciemnogrodzie, pewnie bezplodnyś Tak jak twoje gusło, bo na Arabów zrzucasz populację. O wychowaniu tej populacji nie wspomnę, bo zrzucasz na kobiety.

   Usuń
 2. "czarne czasy" ... co za żenada :(

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/