sobota, 21 października 2017

Aluron Virtu wygrywa swój pierwszy mecz!

Ogromne emocje na zawierciańskiej hali przy ul. Blanowskiej. Aluron Vrtu Warta Zawiercie wygrał swój pierwszy mecz w Plus Lidze!


Pierwszy set, chociaż rozpoczął się dobrze i wszyscy kibice myśleli już o zwycięstwie, w ostateczności zakończył się wygraną AZS-u 25:21. Kolejny, w nieco lepszym wykonaniu zawiercian, niestety również wygrała drużyna z Olsztyna. Zawiercianie grali dobrze, ale przez kilka pomyłek i błędów niw udało się wygrać. Prawdziwe emocje zaczęły się tak naprawdę wraz z początkiem trzeciego seta. Aluron Virtu zyskał przewagę kilku punktów, którą zdołał utrzymać do końca tej części gry. Zwyciężył przewagą aż siedmiu punktów, bo 25:18. Goście z Olsztyna nie chcieli łatwo oddać zwycięstwa, więc w kolejnym secie drużyny szły "łeb w łeb". Lepsi okazali się zawiercianie, wygrywając 26:24. Po czterech setach wszyscy kibice wiedzieli już, że w Zawierciu po tym meczu zostanie chociaż jeden punkt. Okazało się jeszcze lepiej - zawiercianie wygrali. Największe emocje pojawiły się w ostatniej minucie spotkania. Ze zwycięstwa w całym meczu cieszyli się już olsztynianie, gdy o challenge poprosił Emmanuele Zanini. Po sprawdzeniu okazało się, że to był punkt dla Zawiercia, więc piłka pozostała była w grze. Zespół z Zawiercia spektakularnie wygrał 16:14!

Zobaczcie zdjęcia!


2 komentarze:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/