sobota, 23 września 2017

W "Malczewskiej" odbył się turniej integracyjny

Dziś, 23 września, w sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego im. H. Malczewskiej i na terenie Domu Dziecka w Zawierciu odbył się turniej integracyjny pn. "Tęcza kontra reszta świata".- Celem dzisiejszego wydarzenia jest przede wszystkim integracja, dobra zabawa i nowa forma współzawodnictwa. Dom Dziecka "Tęcza" mierzy się z pozostałymi mieszkańcami Zawiercia. Wzniósł on wyzwanie kto zwycięży z tą grupą, która jest jak rodzina i bardzo dobrze się trzyma. Konwencja jest otwarta i każdy może podjąć dziś to wyzwanie - mówił w rozmowie z OtoZawiercie.pl inicjator wydarzenia, Krzysztof Peroń.


Dzieci rywalizowały w trzech głównych kategoriach. Były to konkursy wiedzy, e-sport czyli gra w Fifę oraz zawody sportowe. Ostatecznie najlepszą drużyną, której udało się pokonać podopiecznych z "Tęczy", był zespół z Programu Aktywności Lokalnej z ul. Marszałkowskiej, który włączył się w to wydarzenie. 

Organizatorami wydarzenia była Kuźnia Młodych Talentów i Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Tęcza", a patronat medialny objął Portal OtoZawiercie.pl. Zobaczcie zdjęcia.

2 komentarze:

  1. Czyżby Pan Peroń już zaczynał swoją kampanię wyborczą ??

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten "pan" już jakieś pół roku temu zaczął swoją "kampanię wyborczą". Zna się na wszystkim, jest "mecenasem" wszystkiego, jest alfą i omegą oraz krynicą niewyczerpanej mądrości, zwłaszcza na facebooku. To taki miś na miarę naszych czasów. Nie daj Boże by ludzie go wybrali....

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/