sobota, 30 września 2017

Viret zaczyna sezon "w kratkę"

Za nami czwarta kolejka pierwszoligowych rozgrywek piłki ręcznej. Dziś, 30 września odbył się drugi mecz Viretu Zawiercie w tym sezonie na własnej hali.


Zawiercianie wygrali z drużyną MKS Wieluń. Spotkanie było emocjonujące do ostatniej minuty. Mecz był bardzo wyrównany i do końca nie wiadomo było, kto wygra. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 37:36.


Można powiedzieć, że Viret zaczyna sezon "w kratkę". Najpierw, na początku września, w Piekarach Śląskich przegrali z Olimpią 25:31, następne wygrali z Siódemką Legnica u siebie 31:28, po czym w Przemyślu znów przegrali z zespołem SRS Czuwaj 30:39. Do tego doszło dzisiejsze zwycięstwo w Zawierciu. Jak dalej potoczą się losy Viretu w pierwszej lidze? Kolejny mecz w Zawierciu już za dwa tygodnie.


Zobaczcie zdjęcia. 


 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/