http://picasion.com/


DEBATA WYBORCZA Z KANDYDATAMI NA PREZYDENTA ZAWIERCIA JUŻ 14 PAŹDZIERNIKA!

sobota, 30 września 2017

Viret zaczyna sezon "w kratkę"

Za nami czwarta kolejka pierwszoligowych rozgrywek piłki ręcznej. Dziś, 30 września odbył się drugi mecz Viretu Zawiercie w tym sezonie na własnej hali.


Zawiercianie wygrali z drużyną MKS Wieluń. Spotkanie było emocjonujące do ostatniej minuty. Mecz był bardzo wyrównany i do końca nie wiadomo było, kto wygra. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 37:36.


Można powiedzieć, że Viret zaczyna sezon "w kratkę". Najpierw, na początku września, w Piekarach Śląskich przegrali z Olimpią 25:31, następne wygrali z Siódemką Legnica u siebie 31:28, po czym w Przemyślu znów przegrali z zespołem SRS Czuwaj 30:39. Do tego doszło dzisiejsze zwycięstwo w Zawierciu. Jak dalej potoczą się losy Viretu w pierwszej lidze? Kolejny mecz w Zawierciu już za dwa tygodnie.


Zobaczcie zdjęcia. 


 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/