czwartek, 7 września 2017

Szpital Powiatowy w Zawierciu świętował 55-lecie

Dziś, 7 września w Miejskim Ośrodku Kultury "Centrum" zorganizowano uroczyste obchody Jubileuszu 55-lecia Szpitala Powiatowego w Zawierciu.


Wydarzenie poprowadziła Karolina Matuszewska ze Szpitala Powiatowego oraz Michał Wiśniewski, znany piosenkarz i artysta. Na korytarzu przez cały czas trwania obchodów wystawiono pokazowa stoiska branży medycznej. W trakcie uroczystości nagrodzono zasłużone osoby i pracowników, wręczano dyplomy i statuetki. Nie zabrakło wielu ciepłych słów w kierunku pracowników, obsługi i dyrekcji szpitala. Część oficjalną zakończyły listy i przemówienia parlamentarzystów. Po przerwie, w trakcie której goście udali się na poczęstunek w galerii MOK, rozpoczęła się część artystyczna. Na scenie zaprezentował się Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny, który przygotował nowy program. Całą uroczystość zwieńczyła prelekcja "Zdrowie a cywilizacja - wyzwania dla służby zdrowia XXI wieku". 


Zobaczcie zdjęcia.


1 komentarz:

  1. Jakich "zasłużonych" nagrodzili!? Zasłużeni to przepracowali po 40 lat...ale nie zostali zaproszeni!!!

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/