czwartek, 14 września 2017

Koncert ISAN po raz osiemnasty

Inicjatywa koncertów w ramach Integracyjnych Spotkań Artystów Niepełnosprawnych w Zawierciu ma już 18 lat. Dziś, 14 września, w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się coroczny koncert.


Na scenie wystąpili niepełnosprawni artyści z ośrodków w Zawierciu, Częstochowie, Bytomiu i Poraju. Koncert nosił tytuł "W gotowości do pełnoletności". Tematem przewodnim była impreza z okazji 18. urodzin. Wykonywanymi utworami były przeważnie piosenki rozrywkowe oraz disco polo. Nie zabrakło też choreografii tanecznych. Imprezę poprzedziły spotkania niepełnosprawnych, które odbyły się w dniach od 11 do 15 września. Za przygotowanie koncertu i w szczególności artystów odpowiadali m.in Józef Niedźwiedzki, Sławomir Kurzak, Jerzy Kazior, Tadeusz Pacan, Jolanta Czernek, Małgorzata Hammerlik, Małgorzata Kozera, Barbara Maj, Marzena Patelska oraz Elżbieta Cygnarowska. 


Zobaczcie zdjęcia.
1 komentarz:

  1. Było pięknie! Brawa dla wykonawców i organizatorów!

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/