środa, 27 września 2017

Jurrasic Forest Run w "Fajkierze"

Bieg "Jurassic Forest Run" odbędzie się w niedzielę 8 października 2017 r. o godz. 9:00 na terenie Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej koło Zawiercia i obszarze bezpośrednio do niego przylegającym.


Kategorie biegowe będą startować od godziny 11.00.  Organizatorami są stowarzyszenie Miasto Sportu oraz Hotel Fajkier Wellenss SPA.
 
Rozgrywane konkurencje to: bieg na dystansie 5 km, 10 km, 15 km oraz marsz Nordic Walking na dystansie 5 km oraz 10 km. Biegi z profesjonalnym pomiarem czasowym.

Na miejscu organizowane będą liczne atrakcje dla dzieci przy współudziale Football Academy Zawiercie oraz CRL. Dla najmłodszych przewidziane są także zawody oraz biegi na krótszych dystansach oraz wiele innych aktywnych zabaw.
 
Portal OtoZawiercie.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.
 
 
 
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/