niedziela, 3 września 2017

Festyn Ekologiczny przy ul. Spacerowej - zdjęcia

Dziś, 3 września na terenie przy pawilonie handlowym "10-tka" przy ul. Spacerowej w Zawierciu zorganizowano Integracyjny Piknik Ekologiczny. 


Podczas akcji organizowanej przez CIL, Kuźnię Młodych Talentów i ARK Jobs nie zabrakło tradycyjnych festynowych atrakcji takich jak stoiska, malowanie twarzy czy też warsztaty i degustacji zdrowej żywności. Był też pokaz eko mody. Uczestnicy festynu mogli obejrzeć sprzęt wystawiony przez Grupę Rekonstrukcyjną "Amonit", pokazy Klubu "Arashi", iluzjonisty Pawła Kwietnia, Kostki Rubika w wykonaniu Radka Drozdowicza czy też aut grupy "Zawierciańskie Klasyki Nocą". Były niespodzianki, konkursy oraz wspólny taniec.


Zobaczcie zdjęcia.


 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/