piątek, 8 września 2017

Dwa występy Kabaretu Ani Mru-Mru w październiku

Pod koniec października na deskach sceny Miejskiego Ośrodka Kultury "Centrum" wystąpi kabaret Ani Mru-Mru. Artyści są już dobrze znani zawierciańskiej publiczności.
Występy grupy Ani Mru-Mru stały się pewnego rodzaju tradycją w Zawierciu. Kabaret pojawia się na zaproszenie MOKu w naszym mieście średnio co rok, dwa. W najbliższym czasie mieszkańcy będą mieli ponowną okazję zobaczyć kabareciarzy w akcji. Ani Mru Mru zaprezentuje kolejny, nowy program pn. "Ostatnie takie trio".

"Ostatnie takie trio to program kabaretowy, który z pewnością warto zobaczyć. Członkowie ekipy Ani Mru-Mru mierzą się z odwiecznym pytaniem: Jak to? Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było? Przez ponad 100 minut artyści na wszelkie możliwe im sposoby unikają odpowiedzi na wszystkie z tych (dla nich) kłopotliwych i niewygodnych pytań, jednocześnie bawiąc do łez widzów, niezależnie od ich wieku." - czytamy w zapowiedzi wydarzenia.


Kabaret wystąpi dwa razy w niedzielę 29 października o godzinie 16:00 i 18:30. Bilety są do nabycia w kasie MOK w cenie 60 i 70 zł. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/