niedziela, 24 września 2017

Bieg w parku miejskim po raz czwarty

Za nami czwarta edycja wielkiej, charytatywnej imprezy w Zawierciu. Dziś, 24 września w Parku Miejskim im. A. Mickiewicza zorganizowano Bieg po Serce Jurajskiego Zbója.


Podczas tegorocznej edycji zbierano pieniądze dla chorego na autyzm Mikołaja Spery. W biegu wystartowało prawie 200 zawiercian. Udział w nim wzięli m.in. siatkarze i trener Aluron Virtu Warty Zawiercie, młodzi zawodnicy z Viretu CMC Zawiercie oraz członkowie Grupy Jura PL. Pokonywali oni tą samą, jak co roku, trasę liczącą około 700 metrów. Mieszkańcy podążali trasą pieszo, biegiem, na rolkach i z kijkami Nordic Walking. Po każdym okrążeniu zdobywali pieczątki w kształcie serca, a następnie wpłacali zadeklarowaną kwotę. 

Organizatorem biegu była Jurajska Organizacja Turystyczna, a projekt współfinansowano ze środków z budżetu miasta Zawiercie. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl.


Zobaczcie zdjęcia.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/