środa, 23 sierpnia 2017

Zmiany na ulicy Szymańskiego

Co zmienia się w rejonie ulicy Szymańskiego? W ostatnim czasie możemy zaobserwować kolejne remonty.


Ostatnio zakończył się remont kolejnych już budynków mieszkalnych. Termomodernizację przeszły bloki z numerami 8, 16 i 18. Do tej pory większość bloków położonych przy tej ulicy przeszła remont. Pozostały jeszcze trzy nie wyremontowane budynki.


To jednak nie koniec modernizacji na ulicy Szymańskiego. Na ten rok zaplanowany został remont chodnika na ul. Szymańskiego po stronie nieparzystych, na odcinku od skrzyżowania przy Szkole Podstawowej nr 2 do ul. Moniuszki. Przeprowadzony zostanie również remont kapitalny drogi osiedlowej na wysokości budynków przy ul. Szymańskiego z numerami od 13 do 19.

Jeszcze kilka lat temu ulica Szymańskiego, choć położona w centralnej części Zawiercia, sprawiała wrażenie szaro-burej. Od kilkunastu miesięcy realizowane są tu remonty bloków i remonty drogowe, co poprawia wizerunek okolicy.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/