wtorek, 29 sierpnia 2017

Zespół Weekend zagra w Fabryce Muzy

Wyjątkowy koncert przed nami. W zawierciańskim klubie wystąpi, znany już nie tylko w Polsce, ale i zagranicą, zespół Weekend.Formacja pochodzi z Sejn, została założona w 2000 roku, a w jej skład wchodzą Radosław Liszewski, Adam Łazowski, Bernard Mikulski i Karol Skrobański. Do największych hitów zespołu niepodważalnie należy kawałek "Ona tańczy dla mnie" oraz "Za każdą chwilę z Tobą" czy też "Jesteś zajebista". Zespół Weekend wystąpił już podczas 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2013 roku. Teraz zawiercianie mają okazję zobaczyć znany boysband ponownie.


Koncert odbędzie się w Fabryce Muzy przy ul. Żabiej 19c w sobotę 2 września. Lokal będzie otwarty od 21:00 do 4:00. Bilety są do nabycia w cenie 25 zł, a rezerwacji można dokonać pod numerem 510 66 55 51. Wstęp od 18 roku życia. Partnerem imprez w klubie jest Portal OtoZawiercie.pl.

fot. onet

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/