niedziela, 20 sierpnia 2017

Zawierciańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Organizowana jest kolejna Zawierciańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Kolejny raz grupa kilkuset zawiercian wyruszy do częstochowskiego klasztoru.Jak mówią organizatorzy w filmach promujących akcję, powinniśmy wykorzystać dobre położenie naszego miasta względem Jasnej Góry. Piesza pielgrzymka potrwa tylko 3 dni. Hasło zachęcające brzmi: "Ogarnij się! Idź, walcz, dziękuj, proś! Nie marnuj czasu!". 


Zawierciańska Piesza Pielgrzymka do Częstochowy odbędzie się w dniach 23-26 sierpnia. Zapisy i szczegółowe informacje o pielgrzymce można uzyskać w każdej parafii dekanatów Świętych Apostołów Piotra i Pawła oraz Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Zawierciu.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/