środa, 23 sierpnia 2017

Zawiercianie dali na imię dziecku Jeronimo-Martin? Internet huczy

Dziś, 23 sierpnia Internet obiegła informacja prosto z Zawiercia. Szpital Powiatowy poinformował na swoim facebooku, że nowo narodzonemu dziecku rodzice dali na imię Jeronimo-Martin. 
W Internecie zawrzało. Wszyscy mówią o nawiązaniu do spółki Jerónimo Martins, która jest właścicielem sieci Biedronka. Setki osób, stron na portalach społecznościowych oraz dużych mediów udostępniło tę informację. Pojawia się ogromna ilość komentarzy. 


"Biedne dziecko", "Będzie miał ciężko w życiu", "Dajcie mu bony do Biedronki", "Rośnie nam przyszły prezes Biedronki" - to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się na Facebooku. "Jak najbardziej obciachowo nazwać swoje dziecko? Dżesika? Brajanek? To imiona dla słabeuszy, którzy nie wiedzą, co to hardkor. Bo Polska ma nowego króla największej imiennej żenady. Rodzice z Zawiercia nazwali swojego syna Jeronimo-Martin." - komentuje ogólnopolski portal ASZdziennik.

Wśród setek komentarzy pojawiły się też głosy, że to może być po prostu żart ze strony rodziców, w momencie, gdy pracownicy szpitala poprosili o podanie imiona dziecka, aby opublikować informację o narodzinach na Facebooku. Ta wersja jest bardzo prawdopodobna. Jedno jest pewne. Zawiercie ponownie pojawiło się na tapecie wielu mediów i portali społecznościowych. To kolejna taka akcja, poprzednio Internet huczał po informacji o mężczyźnie z Zawiercia, który utknął w koszu na śmieci.

Co ciekawe, po fali zainteresowania, z profilu zawierciańskiego szpitala zniknęła już fotografia dziecka. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/