czwartek, 31 sierpnia 2017

Zakończenie zajęć "Holiday Handball"

Wakacje się kończą, a wraz z nimi sportowe zajęcia, które były realizowane przez ostatnie dwa miesiące. Dziś, 31 sierpnia zakończono projekt zajęć treningowych "Holiday Handball".Przez ostatnie kilka tygodni na hali przy ul. Blanowskiej 40 w Zawierciu organizowano treningi piłki ręcznej dla dzieci pod hasłem "Holiday Handball". Akcja skierowana była do najmłodszych mieszkańców miasta - dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Treningi były darmowe. Głównym celem przedsięwzięcia była promocja piłki ręcznej i zdrowego trybu życia wśród dzieci z Zawiercia. Dzisiaj, podczas ostatnich zajęć oprócz standardowej rozgrzewki, zawodów i ćwiczeń, wszystkich uczestników uroczyście pasowano na prawdziwego szczypiornistę i wręczono im medale.

Teraz jest nowa inicjatywa sportowa i zajęcia będą kontynuowane. Powstanie "Fabryka Handballu", gdzie przez cały rok na hali OSiR, za opłatą 89 zł dzieci będą mogły kontynuować swoją przygodę z piłką ręczną.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/