niedziela, 20 sierpnia 2017

Spotkanie z Krzysztofem Pieczyńskim - zdjęcia

Dziś, 20 sierpnia, w zawierciańskim Hotelu Villa Verde zorganizowano spotkanie z Krzysztofem Pieczyńskim. Frekwencja była wysoka.


Krzysztof Pieczyński to polski aktor, poeta i pisarz, a także działacz społeczny. Jest prezesem stowarzyszenia Polska Laicka. Zagrał w takich produkcjach jak np. film "Powidoki" czy serial "Belfer". 

Dzisiejsze spotkanie zostało zorganizowane pod hasłem "Wolność myśli, sumienia i woli". Udział w nim wzięło kilkadziesiąt osób, w tym część spoza Zawiercia. Pieczyński mówił o różnych tezach, teoriach, mówił też wiele o religii i wolności. Pojawił się też temat bieżącej sytuacji politycznej. Uczestnicy spotkania zadawali pytania, na które aktor wyczerpująco odpowiadał. 

Zobaczcie zdjęcia.
 

2 komentarze:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/