piątek, 4 sierpnia 2017

Półmetek "Muzycznych Czwartków" na muszli

Mamy środek wakacji i jednocześnie półmetek realizowanego od czerwca projektu pn. "Muzyczne Czwartki". Organizatorem jest Centrum Rozwoju Lokalnego.


"Muzyczne Czwartki" nabierają rozmachu. Impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wczoraj, 3 sierpnia na muszli koncertowej wystąpiły zespoły Toxyna i Riffertone. Koncerty poprzedziły tradycyjne atrakcje dla dzieci. Nie zabrakło zajęć tanecznych w wykonaniu Studia Tańca i Fitness Eu4ya. Były też stoiska, pokazy walk, warsztaty plastyczne i rodzinny turniej układania mega puzzli.


Zobaczcie zdjęcia. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Portal OtoZawiercie.pl. Kolejny "Muzyczny Czwartek" już 24 sierpnia.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/