poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Nowy sprzęt z WOŚP dla zawierciańskiego szpitala

Dobra wiadomość dla zawierciańskiej Lecznicy. Ze środków pieniężnych zebranych podczas Jubileuszowego 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Szpital Powiatowy w Zawierciu otrzymał aparat EKG. Sprzęt został przekazany na Oddział Opieki Paliatywnej. Wkrótce do oddziału trafi kolejne doposażenie zakupione ze środków pozyskanych w ramach tegorocznej zbiórki. To nie pierwsze darowizny WOŚP dla zawierciańskiego szpitala. W ciągu ostatnich miesięcy, Fundacja przekazała szpitalowi kardiomonitor, pulsoksymetr i USG. Sprzęt jest wykorzystywany w Oddziale Dziecięcym.


- Dziękujemy Fundacji Jurka Owsiaka i wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę do tak pięknego daru. To urządzenia bardzo wysokiej klasy i na pewno będą nam służyły wiele lat - podkreśliła dyrektor szpitala Anna Pilarczyk-Sprycha

2 komentarze:

  1. I co na to szczekacze ja Owsiaka ?
    Od Caritasu ani z kościoła szpital nie dostał nawet gromnicy na ostatnią drogę z Oddziału Paliatywnego. Amen.

    OdpowiedzUsuń
  2. I jest to już któryś z kolei sprzęt od Jurka Owsiaka! Podziękować!

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/