niedziela, 20 sierpnia 2017

5. URODZINY PORTALU OTOZAWIERCIE.PL

Już pięć lat minęło, odkąd powstał Portal OtoZawiercie.pl. To był wspaniały czas, który warto przy tej okazji krótko podsumować.


OtoZawiercie zaczął funkcjonować w sierpniu 2012 roku jako blog. Z początku ukazywały się tu główne fotogalerie przedstawiające nasze miasto. Wraz z rozwojem bloga, OtoZawiercie przekształcił się po czasie w pełny portal informacyjny. Stało się to wiosną 2013.


Przez całe pięć lat mojej działalności w Zawierciu miałem okazję poznać ogromną ilość ludzi. Współpracowałem i współpracuję nadal z wieloma świetnymi osobami. Są to ludzie z różnych środowisk, o różnych poglądach i wizjach rozwoju miasta. Dzięki temu OtoZawiercie.pl jest obiektywnym i niezależnym portalem, co w dzisiejszych czasach jest niestety coraz rzadziej spotykane. Dziś, przy okazji okrągłego jubileuszu chciałbym serdecznie podziękować wszystkim Czytelnikom i osobom, które pomogły mi w mojej pracy. Korzystając z okazji zachęcam też do dalszej współpracy, tak, aby razem tworzyć silne, niezależne zawierciańskie media.


Praca na rzecz miasta, tworząc OtoZawiercie.pl, dla mnie szansa na zdobywanie doświadczenia i poszerzanie horyzontów. To również możliwość kształtowania otaczającej nas rzeczywistości. Nieustannie, z uwagą przyglądam się wszystkim bieżącym sprawom, które toczą się w Zawierciu. To zarówno problemy, dylematy i konflikty, ale również sukcesy i pozytywne informacje, które szczególnie lubię przekazywać mieszkańcom. 

Przez te pięć lat odbyłem bardzo dużo spotkań, wziąłem udział w wielu wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Wykonałem tysiące zdjęć, relacji i artykułów. Przeżyłem niezapomniane chwile, w otoczeniu ludzi tutaj mieszkających. To pokazuje, że Zawiercie to świetne miasto.

Przede mną ogromna ilość ciężkiej pracy. Wakacje się kończą, a wraz z tym nadchodzą kolejne tematy, które wymagają poruszenia na łamach portalu. Wszystkich Czytelników zachęcam do uważnego śledzenia portalu, ale też, jak wyżej, do dobrej współpracy. Każdego zapraszam do stałego kontaktu i wymiany informacji. Wierzę, że razem z mieszkańcami, uda mi się dalej rozwijać portal. Tak, aby jeszcze bardziej podwyższyć jego jakość. 


Pozostańcie ze mną.
Jakub Kosoń, 15 lat. 
9 komentarzy:

 1. Jakubie gratuluje wytrwałości. Liczę na Ciebie że w przyszłości będziesz profesjonalnym i bezstronnym komentatorem życia Zawiercia i Zawiercian. Informuj nas dalej co słychać i życzę Ci mnóstwo reklamodawców. Marcin Zawiercie

  OdpowiedzUsuń
 2. 100 lat ! Jesteś the best !

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda tylko ze przez te lata zajmowaliście się drobiazgami zamiast rzeczami faktycznie istotnymi dla mieszkańców tego miasta (jak bezrobocie, walka z dopalaczami, bezkarnością urzędników, korupcją, czy choćby opłatami za śmieci i czynsze jakie muszą płacić mieszkańcy).
  Ja rozumiem że łatwiej/bezpieczniej napisać o festynach/koncertach i dożynkach ale w ten sposób nigdy nie będziecie portalem z prawdziwego zdarzenia.
  Ale nie o to chodziło, prawda ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam! Po pierwsze proszę o nie używanie liczby mnogiej. Od początku portal redagowałem ja, Jakub Kosoń, obecnie piętnastolatek. Zaczynałem w wieku 10 lat. Nie wiem jak Pan sobie wyobraża, że np. 12-latek opisuje korupcję lub bezkarność urzędników? Opisywałem sprawy adekwatne do swojego wieku, natomiast poważne tematy są dopiero przede mną. Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
  2. z całym szacunkiem ale nie wierzę w to co piszesz.
   treść i forma na pewno nie pasowały do 10-latka, chyba tylko skrajnie naiwna osoba w to uwierzy.
   ewidentnie widzę tu "pomoc" osób starszych, które niekoniecznie chcą być kojarzone z tym portalem.
   pozdrawiam :)

   Usuń
  3. Treść i forma inna była 5 lat temu a inna jest teraz, można sprawdzić w archiwum. Zapewniam, że nikt dorosły nigdy nie redagował tego portalu. Myślałem, że to jest już od dawna jasne :) To ciekawe, że widzi pan jakąś "pomoc" osób starszych, potraktuję to jako komplement :)

   Usuń
 4. Kuba, słowa krytyki świadczą o popularności. Ja gratuluję wytrwałości i entuzjazmu. Doświadczenie jakie nabywasz w przyszłości otworzy Ci wiele drzwi. Pozdrawiam i życzę spektakularnych sukcesów i oczywiście Nagrody Pulitzera. Pozdrawiam Wierny Fan

  OdpowiedzUsuń
 5. "Są to ludzie z różnych środowisk, o różnych poglądach i wizjach rozwoju miasta. Dzięki temu OtoZawiercie.pl jest obiektywnym i niezależnym portalem" - jeśli tak jest, to tak trzymaj!
  Gratuluję i życzę dalszego rozwoju.

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/