http://picasion.com/

DEBATA WYBORCZA Z KANDYDATAMI NA PREZYDENTA ZAWIERCIA JUŻ 14 PAŹDZIERNIKA!

niedziela, 20 sierpnia 2017

5. URODZINY PORTALU OTOZAWIERCIE.PL

Już pięć lat minęło, odkąd powstał Portal OtoZawiercie.pl. To był wspaniały czas, który warto przy tej okazji krótko podsumować.


OtoZawiercie zaczął funkcjonować w sierpniu 2012 roku jako blog. Z początku ukazywały się tu główne fotogalerie przedstawiające nasze miasto. Wraz z rozwojem bloga, OtoZawiercie przekształcił się po czasie w pełny portal informacyjny. Stało się to wiosną 2013.


Przez całe pięć lat mojej działalności w Zawierciu miałem okazję poznać ogromną ilość ludzi. Współpracowałem i współpracuję nadal z wieloma świetnymi osobami. Są to ludzie z różnych środowisk, o różnych poglądach i wizjach rozwoju miasta. Dzięki temu OtoZawiercie.pl jest obiektywnym i niezależnym portalem, co w dzisiejszych czasach jest niestety coraz rzadziej spotykane. Dziś, przy okazji okrągłego jubileuszu chciałbym serdecznie podziękować wszystkim Czytelnikom i osobom, które pomogły mi w mojej pracy. Korzystając z okazji zachęcam też do dalszej współpracy, tak, aby razem tworzyć silne, niezależne zawierciańskie media.


Praca na rzecz miasta, tworząc OtoZawiercie.pl, dla mnie szansa na zdobywanie doświadczenia i poszerzanie horyzontów. To również możliwość kształtowania otaczającej nas rzeczywistości. Nieustannie, z uwagą przyglądam się wszystkim bieżącym sprawom, które toczą się w Zawierciu. To zarówno problemy, dylematy i konflikty, ale również sukcesy i pozytywne informacje, które szczególnie lubię przekazywać mieszkańcom. 

Przez te pięć lat odbyłem bardzo dużo spotkań, wziąłem udział w wielu wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Wykonałem tysiące zdjęć, relacji i artykułów. Przeżyłem niezapomniane chwile, w otoczeniu ludzi tutaj mieszkających. To pokazuje, że Zawiercie to świetne miasto.

Przede mną ogromna ilość ciężkiej pracy. Wakacje się kończą, a wraz z tym nadchodzą kolejne tematy, które wymagają poruszenia na łamach portalu. Wszystkich Czytelników zachęcam do uważnego śledzenia portalu, ale też, jak wyżej, do dobrej współpracy. Każdego zapraszam do stałego kontaktu i wymiany informacji. Wierzę, że razem z mieszkańcami, uda mi się dalej rozwijać portal. Tak, aby jeszcze bardziej podwyższyć jego jakość. 


Pozostańcie ze mną.
Jakub Kosoń, 15 lat. 
9 komentarzy:

 1. Jakubie gratuluje wytrwałości. Liczę na Ciebie że w przyszłości będziesz profesjonalnym i bezstronnym komentatorem życia Zawiercia i Zawiercian. Informuj nas dalej co słychać i życzę Ci mnóstwo reklamodawców. Marcin Zawiercie

  OdpowiedzUsuń
 2. 100 lat ! Jesteś the best !

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda tylko ze przez te lata zajmowaliście się drobiazgami zamiast rzeczami faktycznie istotnymi dla mieszkańców tego miasta (jak bezrobocie, walka z dopalaczami, bezkarnością urzędników, korupcją, czy choćby opłatami za śmieci i czynsze jakie muszą płacić mieszkańcy).
  Ja rozumiem że łatwiej/bezpieczniej napisać o festynach/koncertach i dożynkach ale w ten sposób nigdy nie będziecie portalem z prawdziwego zdarzenia.
  Ale nie o to chodziło, prawda ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam! Po pierwsze proszę o nie używanie liczby mnogiej. Od początku portal redagowałem ja, Jakub Kosoń, obecnie piętnastolatek. Zaczynałem w wieku 10 lat. Nie wiem jak Pan sobie wyobraża, że np. 12-latek opisuje korupcję lub bezkarność urzędników? Opisywałem sprawy adekwatne do swojego wieku, natomiast poważne tematy są dopiero przede mną. Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
  2. z całym szacunkiem ale nie wierzę w to co piszesz.
   treść i forma na pewno nie pasowały do 10-latka, chyba tylko skrajnie naiwna osoba w to uwierzy.
   ewidentnie widzę tu "pomoc" osób starszych, które niekoniecznie chcą być kojarzone z tym portalem.
   pozdrawiam :)

   Usuń
  3. Treść i forma inna była 5 lat temu a inna jest teraz, można sprawdzić w archiwum. Zapewniam, że nikt dorosły nigdy nie redagował tego portalu. Myślałem, że to jest już od dawna jasne :) To ciekawe, że widzi pan jakąś "pomoc" osób starszych, potraktuję to jako komplement :)

   Usuń
 4. Kuba, słowa krytyki świadczą o popularności. Ja gratuluję wytrwałości i entuzjazmu. Doświadczenie jakie nabywasz w przyszłości otworzy Ci wiele drzwi. Pozdrawiam i życzę spektakularnych sukcesów i oczywiście Nagrody Pulitzera. Pozdrawiam Wierny Fan

  OdpowiedzUsuń
 5. "Są to ludzie z różnych środowisk, o różnych poglądach i wizjach rozwoju miasta. Dzięki temu OtoZawiercie.pl jest obiektywnym i niezależnym portalem" - jeśli tak jest, to tak trzymaj!
  Gratuluję i życzę dalszego rozwoju.

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/