niedziela, 30 lipca 2017

Zawody w szybkim układaniu kostki Rubika - zdjęcia

Zakończyły się trwające dwa dni zawody w speedcubingu, czyli w szybkim układaniu kostki Rubika. Była to już piąta edycja tego wydarzenia w Zawierciu i zarazem finał trzeciej edycji Śląskiej Ligi Speedcubingu.


Do Zawiercia przyjechali zawodnicy z całego kraju. W zawodach udział wzięło około 120 osób. Zmierzyli się w łącznie szesnastu oficjalnych konkurencjach. Speedcuberom Zawiercie jest już dobrze znane od kilku lat. Za każdym razem można usłyszeć pozytywne opinie o organizacji. Głównym organizatorem tych zawodów był Radek DżoDżo Drozdowicz. Warto zaznaczyć, że przy obsłudze wydarzenia pracowało kilkunastu wolontariuszy z Zawiercia.


Zobaczcie zdjęcia.
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/