poniedziałek, 17 lipca 2017

Zawierciańska Młodzieżowa Orkiestra Kameralna zagra przy fontannie w centrum

Zawierciańska Młodzieżowa Orkiestra Kameralna da wyjątkowy koncert na placu Jana Pawła II przy fontannie w centrum Zawiercia. 


Będzie to koncert, który swoją treścią nawiąże do ostatniego występu w Kamieńcu Podolskim na Ukrainie, gdzie  ZMOK wystąpiła podczas Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego "Opera w miniaturze". Teraz Zawierciańska Młodzieżowa Orkiestra Kameralna zaprezentuje ten program przed własną publicznością. 

Tytuł koncertu w Zawierciu to "Poukraińskie wspomnienia". Wydarzenie odbędzie się w środę 19 lipca o godzinie 20:00. 

2 komentarze:

  1. Szkoda,że żadnych plakatów informacyjnych nie ma na mieście! Tej rangi koncert zasługuje chyba na reklamę?

    OdpowiedzUsuń
  2. Słuszna uwaga, ale czy aż taka ranga? Po prostu chcemy zrobić taki "muzyczny spontan" oczywiście w uzgodnieniu z władzami miasta. Prasie internetowej jesteśmy wdzięczni za zainteresowanie naszą propozycją spędzenia wolnego czasu dziś wieczorem na fontannie :) ZMOK

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/