niedziela, 30 lipca 2017

Zawiercianie przejechali rowerami do Kołobrzegu 500 km w 30 godzin

Grupa trzech zawiercian wzięła udział w wyjątkowej wyprawie. Tomasz Kruzel, Grzesiek Krupa i Andrzej Jabłoński przejechali 500 kilometrową trasę do Kołobrzegu na rowerach w 30 godzin.To druga edycja tej wyprawy, której inicjatorem jest Andrzej Jabłoński - sportowiec, trener Szkoły Walki Musubi, strażnik miejski i pisarz. Rok temu sportowiec wraz ze swoim towarzyszem Adamem Bugajem pokonali 500 km w 30 godzin do Gdańska.

Teraz zorganizowano drugą wyprawę, tym razem do Kołobrzegu, w której udział wzięły łącznie trzy osoby. Zawiercianie wyruszyli z naszego miasta 29 lipca o 6:00 rano spod Urzędu Miejskiego. Na miejscu, w Kołobrzegu byli tuż po 12:00 następnego dnia. Cała droga przebiegała szosami, pomijając trasy szybkiego ruchu i autostrady. Trasa była wymagająca i ciężka. Niestety, na 450 kilometrze Andrzej Jabłoński nie mógł kontynuować wyprawy z powodu problemów z kolanami. Trasę dokończyli pozostali dwaj towarzysze. Tu duży wyczyn - brawo, Zawiercie potrafi!

1 komentarz:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/