poniedziałek, 3 lipca 2017

Zakończenie inwestycji na Wartach

Dziś, 3 lipca na obiekcie rekreacyjnym przy ul. Kromołowskiej na Wartach w Zawierciu odbyło się spotkanie podsumowujące ostatnie działania na osiedlu.


W spotkaniu oprócz prezydenta Witolda Grima udział wzięli m.in Przewodniczący Osiedla Józef Pypno oraz radna Małgorzata Benc. Wydarzenie zorganizowano, aby oficjalnie zakończyć wieloetapową inwestycję, która trwała na osiedlu w ostatnich latach. Chodzi o stworzenie miejsca do zabaw i rekreacji przy ul. Kromołowskiej. 

- Inwestycję rozpoczęliśmy w 2014 roku, kiedy to powstał plac zabaw dla dzieci. W 2015 roku wykonano siłownię pod chmurką. Następnie w 2016 roku w celach bezpieczeństwa ogrodziliśmy cały teren i postawiliśmy wiatę. W bieżącym roku dzięki funduszowi osiedlowemu zrealizowaliśmy chodnik i mały skwer z ławkami. To zakończenie wszystkich prac, jednak myślimy jeszcze o doposażeniu tego miejsca np. w dodatkową zjeżdżalnię lub figury dekoracyjne. Będzie to zależne od możliwości finansowych - tłumaczy w rozmowie z Portalem OtoZawiercie.pl Józef Pypno, Przewodniczący Osiedla.


Jak mówi radna Rady Miejskiej Małgorzata Benc dla OtoZawiercie.pl, to nie koniec działań na osiedlu. W planach jest m.in wyremontowanie nawierzchni wybranych ulic, a także zamontowanie sygnalizacji na skrzyżowaniu ulic Paderewskiego z Okólną. 

2 komentarze:

  1. Brawo TY ,SIŁOWNIE, BOISKA ,KOLARZE. SPORT SPORT SPORT ,,miasto rośnie w siłę a ludzie w tężyznę .. dodajmy kopalnię i będzie jazda ...

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgodnie z zasadą:Jak nie możemy dać chleba,to dajmy plebsowi igrzyska.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/