wtorek, 25 lipca 2017

Wakacyjne zajęcia "Holiday Handball" w Zawierciu

Od początku lipca na hali przy ul. Blanowskiej 40 w Zawierciu dwa razy w tygodniu odbywają się treningi piłki ręcznej dla dzieci.


Zajęcia organizowane są pod nazwą "Holiday Handball". Inicjatywa cieszy się sporym zainteresowaniem.

- Na zajęcia uczęszcza obecnie średnio 50-60 dzieciaków. Głównym celem naszego przedsięwzięcia jest promocja piłki ręcznej i zdrowego trybu życia wśród dzieci z Zawiercia. Poprzez te zajęcia chcemy też dać możliwość zabawy i aktywnego spędzania czasu dla najmłodszych mieszkańców w czasie wakacji - mówi w wywiadzie dla OtoZawiercie.pl Patrycja Głąbik, jedna z organizatorek akcji.

Akcja "Holiday Hadball" jest właśnie na półmetku. Zajęcia potrwają do końca sierpnia. Każde zainteresowane dziecko może jeszcze dołączyć do zajęć. Są one darmowe i odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach od 10:00 do 11:30. Treningi skierowane są do uczniów w wieku od 6 do 10 lat. 0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/