wtorek, 25 lipca 2017

Szkolenia zawodowe w CRL

Centrum Rozwoju Lokalnego wraz z Instytutem Funduszy Europejskich organizuje szkolenia poprawiające kompetencje społeczno - zawodowe.Przewidziane są trzy rodzaje szkoleń (do wyboru) o tematyce: "Obsługa klienta i technik sprzedaży" - 40 godzin podzielonych na około 5 dni (24 osoby), "Operator wózka jezdniowego" - 67 godzin podzielonych na około 9 dni (12 osób) oraz "Pracownik gastronomii" - 90 godzin podzielonych na około 11 dni (12 osób). Po każdym szkoleniu CRL zapewnia 3 miesięczny płatny staż w instytucjach na terenie powiatu zawierciańskiego.


Projekt jest skierowany do osób, które ukończyły 15 lat, bezrobotnych, mieszkających na terenie powiatu i nie posiadających wykształcenia wyższego lub będących w trakcie zaocznych studiów. Więcej informacji można znaleźć tutaj: janik@crl.org.pl lub pod numerem 533 421 953. Tutaj można pobrać formularz rekrutacyjny.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/