poniedziałek, 17 lipca 2017

Strefa Domowej Wyprzedaży w Zawierciu

6 sierpnia na parkingu MOK w Zawierciu w godzinach 10:00 – 16:00, Fundacja z Pomysłem organizuje Strefę Domowej Wyprzedaży (SDW) oraz Warsztaty Twórczego Recyklingu.

SDW to raj dla poszukiwaczy skarbów, pchli targ pod chmurką, kiermasz staroci, a z drugiej strony szansa na nowe życie dla znudzonych ubrań, zabawek, książek, bibelotów, nietrafionych prezentów i innych szpargałów. Każdy chętny może przygotować małe stoisko z przedmiotami, które będzie wystawiał na samochodzie, stoliku, paletach lub po prostu na kocu.

W trakcie SDW odbędą się Warsztaty Twórczego Recyclingu w czasie których pod okiem specjalisty będzie można pobudzić swoją wyobraźnię i dać drugie życie przedmiotom wydawałoby się już niepotrzebnym. W trakcie warsztatów mieszkańcy będą robić lampiony ze słoików, biżuterię, szablony na koszulkach, instrumenty itp.

- Ponadto będziemy zbierać plastikowe nakrętki na cel dobroczynny, oraz promować postawy ekologiczne. Udział w strefie jest bezpłatny. Mamy nadzieję że SDW stanie się wydarzeniem cyklicznym i równie popularnym jak „car boot sale” w Wielkiej Brytanii. - zapowiadają organizatorzy.

Szczegóły na plakacie. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl.1 komentarz:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/