piątek, 14 lipca 2017

Ruszyła internetowa sprzedaż biletów do kina

Miejski Ośrodek Kultury "Centrum" w Zawierciu wprowadza spore ułatwienie dla mieszkańców. Teraz zawiercianie będą mogli kupić bilet do kina przez internet. Kupowanie biletów on-line to standard we wszystkich znanych sieciach kinowych w Polsce. Nareszcie, ta funkcja została wprowadzona również w naszym miejskim kinie. Głównie usługa ta skierowana jest do seansów filmowych, ale według zamierzeń, przez internet bilety będzie można kupić również na wszystkie imprezy biletowane.

Internetowa sprzedaż realizowana jest przez platformę biletpro24.pl. Żeby zakupić bilet do MOKu należy najpierw zarejestrować się w systemie, następnie wybrać miejsca na konkretny seans, a następnie wykonać operację płatności. Następnie należy wydrukować bilety z kodem, który zeskanują bileterki MOKu, wyposażone w odpowiednie urządzenia. Na seans lub imprezę trzeba będzie też wziąć ze sobą dowód tożsamości.


Tutaj można zapoznać się z regulaminem sprzedaży i rezerwacji biletów w zawierciańskim MOKu.

5 komentarzy:

 1. Niestety strona nie działa

  OdpowiedzUsuń
 2. To trochę spóźniona informacja bo już od jakiegoś czasu można było tak robić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do tej pory można było tylko rezerwować bilety. Możliwość sprzedaży działa dokładnie od 13 lipca.

   Usuń
 3. Szkoda, że trzeba było czekać aż tyle czasu na takie ułatwienie.

  OdpowiedzUsuń
 4. nie spotkałem się, by w jakimkolwiek kinie sprawdzano mój dowód osobisty - jakaś chora sytuacja

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/