czwartek, 27 lipca 2017

Mężczyzna z Zawiercia utknął w koszu na śmieci

Nietypowa akcja w Zawierciu. W parku im. Tadeusza Kościuszki we wtorek 25 lipca w jednym w pojemników na śmieci utknął mężczyzna.


Mężczyzna zaklinował się, wkładając głowę do wnętrza pojemnika. O zdarzeniu poinformował jeden z mieszkańców, który zadzwonił na Straż Miejską. 

 - W dniu 25 lipca anonimowy rozmówca poinformował Straż Miejską, iż na ul. Kościuszki w Zawierciu mężczyzna nie może uwolnić głowy z kosza na śmieci. Przybyły na miejsce patrol straży potwierdził iż mężczyzna rzeczywiście ma zablokowana głowę w koszu. Strażnicy uwolnili go po 15 minutach. Jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo - mówi Marcin Wojciechowski, rzecznik zawierciańskiego magistratu.mat. Straż Miejska w Zawierciu0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/