czwartek, 20 lipca 2017

Kolejny protest pod Sądem Rejonowym w Zawierciu

Dziś, 20 lipca pod budynkiem Sądu Rejonowego zorganizowano kolejny protest pod hasłem "Łańcuch Światła". Akcja organizowana w całym kraju przybiera na sile.


Do tej pory odbyły się już trzy protesty w Zawierciu - kolejno we wtorek, środę i dzisiaj. Dziś przy ul. Leśnej zgromadziło się około sto osób. Podobnie jak poprzednio, głos zabierał m.in mecenas Józef Grzebieluch oraz inicjatorzy przedsięwzięcia Edyta Janowska i Robert Stypczyński. Po przemówieniach, uczestnicy ułożyli wszystkie świece w kształt słowa "veto". Mieszkańcy robili sobie także wspólne zdjęcia oraz dyskutowali o bieżącej sytuacji politycznej.

Zobaczcie zdjęcia.

7 komentarzy:

 1. Sto osób to bedzie jak się ilość zgromadzonych osób weźmie razy 2,5!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Od ilości ważniejsza jest jakość.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy następny protest?

  OdpowiedzUsuń
 4. szkoda tylko że nie jest to oddolny protest tylko polityczny, do którego chcą się podłaczyć posłowie opozycji tak by znów - na grzbietach zwykłych ludzi - wrócić do władzy :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A którzy politycy-obojętnie jakiej opcji-nie robią kariery po grzbietach zwykłych ludzi?

   Usuń
  2. Jak Ci to odpowiada baw się dalej, jak dla mnie to żałosna dziecinada.

   Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/